Lusaro s. r. o.

LUSARO s.r.o. je SLOVENSKÁ obchodná spoločnosť, ktorej cieľom je ponúkať prvotriednu kvalitu za rozumnú cenu!
Ideou založenia LUSARA bolo ponúknuť alternatívu voči nadnárodným obchodným spoločnostiam, ktoré pôsobia v tomto odvetví na Slovensku.
Pri vzniku spoločnosti boli obchodníci so skúsenosťami z veľkých spoločnosti, ktorý sa snažili zúročiť kladné stránky z veľkých spoločnosti ale zároveň sa poučili z negatív týchto spoločnosti.
Získali sme priame zastúpenia kvalitných značiek ako EUROFAST, APOLO MEA, PGB, ESSVE, TAJIMA, HELLER, RAPID, MALCO, SADU, FLEX, CLIPER . . .

Výhody spoločnosti

1. Stabilný tím kvalifikovaných pracovníkov
Naši obchodní zástupcovia majú dlhoročné skúsenosti v obchode a s produktmi, ktoré ponúkame. Zároveň sú schopní ponúkať zákazníkom bezpečné a spoľahlivé riešenia podľa jednotlivých požiadaviek.

2. Ponuka širokého portfólia produktov s vysokou skladovou dostupnosťou
Spolupráca a podpora partnerov nám umožňuje distribuovať širokú škálu produktov spĺňajúcich európske štandardy, ktoré boli navrhnuté a praxou odskúšané v oblasti stavebníctva a strojárstva.

Našimi partnermi sú veľké nadnárodné spoločnosti, ako aj malé a stredné podniky pôsobiace vo výrobnej sfére. Nepretržite rozširujeme a skvalitňujeme sortiment, aby sme uspokojili i tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.

Naše služby

Vypracovanie cenovej ponuky na základe Vami zadaných požiadaviek, či už telefonicky alebo písomne.

  • Poradenstvo
  • Obhliadka na stavbe, pomoc pri navrhnutí pracovných postupov
  • Ťahové skúšky kotiev
  • Asistencia pri montáži
  • Kontrola technického prevedenia na stavbe
  • Služby partnerskej prepravnej spoločnosti (dodávka tovaru do 24 hod. v rámci SR)

LUSARO znamená kvalitu.

KVALITA JE U NÁS PRVORADÁ!

Firma LUSARO vsádza vo všetkých oblastiach na kvalitu. Našimi službami smerujeme k dosiahnutiu najvyššieho úžitku pre našich zákazníkov. K tomu patrí popri partnerskom vzťahu so zákazníkmi tiež výskum a vývoj inovačných riešení problémov. Plnenie zákonných noriem týkajúcich sa zachovávania a starostlivosti o životné prostredie na všetkých  pracoviskách je pre firmu LUSARO samozrejmé.